مشاوره و سفارش

عسل طبیعی

عسل، اثرات مطلوبی بر بدن ما دارد و یک محصول بیولوژیکی فعال است که دارای ترکیبات غنی و پیچیده می باشد. ترکیب دقیق آن بستگی به گل هایی دارد که زنبورها از آن تغذیه می کنند. هر چیزی که در این محصول وجود دارد برای سلامت انسان ضروری و مفید است. بیش از ۳۰۰ ماده در انگبین وجود دارد که به طور مطلوب بر روند متابولیک بدن تاثیر می گذارد.

عسل کوهی

اگر عسل وحشی همیشه و به اندازه مصرف کنید بدنتان را بیمه می کنید. در برابر سلولهای سرطانی زیرا عسل کوهی ضد سرطان است به دلیل آنتی اکسیدان های بسیار زیاد. قوی ترین آنتی بیوتیک طبیعی است. یک قطره از این عسل را درون چشمی ریزند و تمام میکروی های چشم را نابود میکند.

ژل رویال

ژل رویال یک ترشح پروتئینی است که از غدد هیپوفارِنکس و فک پایینی زنبورعسل کارگر خارج می شود. تنها غذایی است که در طول عمر ملکه، به او داده می شود و همچنین همه لاروهای کوچک در سه روز اول پس از اینکه از تخم خارج شدند با ژل رویال تغذیه می شوند. این غذای زنبور ملکه، دارای ویژگی های مختلف بیولوژیکی مفید برای سلامت انسان مانند: فعالیت های آنتی اکسیدانی، اثرات ضد باکتری، افزایش ایمنی و اثرات ضد تومور است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
عسل کوهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
عسل طبیعی-سفارشیموجودتماس بگیرید
عسل پرورشی-سفارشیموجودتماس بگیرید
ژل روبال-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه بال دنیز، با فراهم سازی بستری مناسب جهت دسترسی بی واسطه هموطنان عزیزمان به محصولات زنبور عسل نظیر عسل طبیعی، عسل وحشی صخره، ژل رویال، گرده گل و بره موم مناطق کوهستانی شمال غرب کشور مخصوصاً دامنه های باشکوه و بکر سهند و سبلان سعی می کند محصولات زنبور عسل با تضمین مرغوبیت و بالاترین کیفیت به همراه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی مرتبط با عسل و مشتقات آن را ارائه دهد. دامنه کوه های سهند و سبلان به دلیل پوشش گیاهی متنوع، انبوه گیاهان داروئی و خوراکی، چمن زارهای وسیع، گلزارها و مراتع گسترده دارای ناب ترین و با کیفیت ترین عسل موجود در کشور می باشد. با بال دنیز ارتباطی بی واسطه با تولید کننده محصولات طبیعی و ارگانیک را تجربه کنید.

مدیر مجموعه بال دنیز

منصور موقر